, ,

Talking Kobe Bufkin, Gradey Dick, and Cam Whitmore w/ a Scout – Samson Folk & Josh Codinera

Samson Folk is joined by friend of the show and professional scout, Josh Codinera to discuss three prospects in the Raptors range.

Samson Folk is joined by friend of the show and professional scout, Josh Codinera to discuss three prospects in the Raptors range.

Goose’s Bufkin piece is here.

The Rapcast can be found wherever you download podcasts.

22 thoughts on “Talking Kobe Bufkin, Gradey Dick, and Cam Whitmore w/ a Scout – Samson Folk & Josh Codinera”

 1. Mobil ödeme, son yıllarda dünya genelinde yaygınlaşan ve insanların hayatını kolaylaştıran bir ödeme yöntemi haline geldi. Artık pek çok market, restoran ve hizmet sağlayıcı mobil ödemeyi kabul ediyor. Ancak bazen ihtiyaç duyulan şey nakittir ve maalesef her yerde her zaman ATM bulmak mümkün değildir.

  Reply
 2. You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

  Reply
 3. Vodafone, müşterilerine pek çok farklı hizmet sunuyor ve bunlardan biri de mobil ödeme. Mobil ödemeyi kullanarak fatura ödemesi yapabilir, internet paketi satın alabilir veya diğer pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bazen ihtiyacınız olan şey nakittir ve bu durumda da devreye “mobil ödeme bozdurma” işlemi giriyor.

  Reply
 4. Vodafone, müşterilerine pek çok farklı hizmet sunuyor ve bunlardan biri de mobil ödeme. Mobil ödemeyi kullanarak fatura ödemesi yapabilir, internet paketi satın alabilir veya diğer pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bazen ihtiyacınız olan şey nakittir ve bu durumda da devreye “mobil ödeme bozdurma” işlemi giriyor.

  Reply

Leave a Comment