Raptors will pick 13 in the 2023 NBA Draft

Well, it's not exciting, but it's still good. A strong draft!

As expected.

Sure, no Wemby. But Toronto will have some really high-level prospects available at that range. Players like Anthony Black, Cam Whitmore, Gradey Dick, Cason Wallace, Keyonte George, Nick Smith Jr., Brice Sensabaugh, and others. There will be shooting.

We’ll have more coverage than you can shake a stick at coming up in the next few weeks, including a big feature on Black coming tomorrow morning. Exciting times!

4 thoughts on “Raptors will pick 13 in the 2023 NBA Draft”

  1. Türkiye’nin en büyük ve en çok sevilen e-ticaret sitesine hoş geldiniz! Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Usta Nalbur Endüstriyel pazaryeri modeliyle binlerce ürün ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturmayı hedefleyerek hayata geçirdi. Hırdavat & Nalbur, Endüstriyel Ürünler, İş Güvenliği, Kimyasal, Yapı & Tesisat ve Bahçe ürünleri gibi farklı kategoriler ile birçok ihtiyaca cevap veren ustanalbur.com binlerce ürün skalasıyla üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

    Reply

Leave a Comment